Jak spędzić czas na Słowacji?

Wielu turystów z naszego kraju – z pięknej malowniczej Polski jeździ na narty do sąsiednich krajów. Słowacja jest najbardziej poszukiwanym krajem na wakacje narciarzy i snowboardzistów. To raj dla wszystkich miłośników sportów zimowych, a nie tylko tych. Piękne wakacje na nartach mogą również spędzić nie-narciarze. Na Słowacji oprócz jazdy na nartach istnieje możliwość uprawiania narciarstwa biegowego, snowboardingu i jeśli żadne z nich nie jest miłe dla serca, nadal istnieje możliwość zwykłej turystiki do różnych wzgórz i szczytów. Słowacja jest pełna możliwości. Narciarstwo w Tatrach to doskonały sposób na poznanie Słowacji w inny sposób. Wszyscy znają Tatry. Ale co z innymi ośrodkami narciarskimi? Słowacja naprawdę oferuje im wiele. Kubínska hoľa, Jasná w Małej Fatrze lub mała Valčianska dolina…

Kubińska Hola znajduje się w pobliżu granicy słowacko-polskiej. Położona w regionie Orawy  jest popularnym ośrodkiem narciarskim dla polskich narciarzy. Ponieważ jest blisko, a miejscowi ludzie rozumieją wiele po polsku. Chatki górskie oferują smaczne posiłki – kapustę, kotlet, bułeczki na parze, a za nimi coś ostrego jak wódka?
Nie ma problemu. To jest dokładnie to, czego potrzebujesz po wymagającej podróży narciarskiej.  Możesz również rozgrzać zmęczone ciało w pobliskim wellness i spędzić wakacje w luksusowych domkach górskich tuż przy Kubínskiej holi!

Kubínska hoľa, wysokiej jakości ośrodek narciarski, oferuje przyjemną jazdę na nartach dla całej rodziny. Niebieskie trasy i oczywiście trasa freeride –  o to oczywistość. Narty, wellness, dobre jedzenie i rodzina. To jest Kubinska Hola.

Valčianska dolina znajduje się w pobliżu Martina.Jest interesująca, ponieważ oferuje możliwość wieczornej jazdy na nartach po obniżonej cenie. Oferuje wszystko jak i inne ośrodki – wellness i pyszne jedzenie w domku pod wzgórzem.