Narciarztwo w Jasnej

Noclegi w Tatrach są dobre, ale Jasna również jest warta odwiedzenia.

W sercu Słowacji, gdzie ludzie zakładają narty zamiast butów, znajduje się bardzo popularny ośrodek narciarski Jasna. Jasna zapewnia piękne krajobrazy i widoki na śnieżny słowacki krajobraz. Zakwaterowanie w Jasnej oferuje dobry dostęp do ośrodka narciarskiego. Szukasz noclegi w Jasnej? Nie znajdziesz bardziej odpowiedniego ośrodka narciarskiego niż ten w pobliżu, w sercu Słowacji. Niskie Tatry, w których znajduje się ten ośrodek, są prawdziwą atrakcją dla polskich turystów – wyjątkowa przyroda, apartamenty na Jasnej… Przygotuj swoje narty, zaczynając od zaśnieżonej góry.

Ale najpierw przejdźmy do noclegów – na przykład mieszkanie w hotelu Bjornsonka? Piękny, luksusowy apartament w sercu Jasnej może być, lubisz tak?

Hotel Björnson jest jednym z najbardziej znanych tatrzańskich hoteli na Słowacji. Położony w Dolinie Demianowskiej, w środku ośrodka narciarskiego Jasna. Znajduje się w pobliżu stoku i kolejki linowej, dzięki czemu można jeździć na nartach od hotelu do całego ośrodka Jasna.

W okolicy Björnsonky wraz z głównym domkiem znajdują się dwa inne obiekty noclegowe – Villa i Hostel. W Björnsonka każdy znajdzie odpowiednie zakwaterowanie – rodzina z dziećmi, duża grupa przyjaciół, małżeństwo lub grupa młodych snowboardzistów.

Ciesz się zakwaterowaniem w stylowym górskim domku w otoczeniu malowniczej przyrody Niskich Tatr i Jasnej – najlepszego ośrodka narciarskiego na Słowacji.  Jak widać, narty i Słowacja idealnie do siebie pasują. W Jasnej jest wystarczająco dużo apartamentów i noclegów, ale ten jest wyjątkowy ze względu na luksus i pełną obsługę, malownicze widoki na zaśnieżone stoki, gdzie sezon narciarski trwa od listopada do marca. Apartamenty Jasna to świetny wybór zakwaterowania Dolina Demianowska, w której leży ten ośrodek narciarski, jest nieskończenie piękna, szczególnie w okresie zimowym. Odwiedza go wielu turystów o każdej porze roku. Inne atrakcje w tej dolinie to na przykład wizyta w Demianowskiej Jaskini Lodowej – rodzinna wycieczka i jeśli masz dość niekończących się jazd na nartach na stokach Jasnej lub picia herbaty w luksusowym apartamencie, możesz spróbować tego. Ten ośrodek narciarski oferuje niesamowitą liczbę tras narciarskich i jest jednym z najbardziej luksusowych na Słowacji – wraz z zakwaterowaniem i możliwością wycieczki po okolicy. Słowacja jest bardzo korzystna, ponieważ znajduje się blisko polskiej granicy. Budzi się Panstvo rano, w porze lunchu Państwo obuje narty i wieczorem pije Panstvo herbaty w mieszkaniu gdzieś w apartamente w Jasnej. Narciarstwo na Słowacji jest naprawdę dobrym pomysłem – idealnie jednak łączy się z ubezpieczeniem, które zalecamy zrobić przed wyjazdem na Słowację. Bez względu na to, jak sprawny jesteś, a Twoje narty to Twoje drugie buty, powinieneś wykupić ubezpieczenie. Twoje życie jest ważniejsze niż pieniądze.