Narciarstwo poza Tatr. Czy nie?

Jeśli planujesz wakacje związane z jazdą na nartach, nie będziesz mógł obejść się bez zakwaterowania, które jest właśnie dla Ciebie . Gdzie można pojeździć na nartach na Słowacji wraz z zakwaterowaniem? Dowiedzmy się razem!

Każdy zna słowacką stronę Tatr. Z pewnością słyszeliście od swoich przyjaciół o pięknych, malowniczych wakacjach w tych cudownych zimowych zakątkach, gdzie mimo mroźnych zim zawsze jest słońce. Gdzie można doskonale jeździć na nartach i snowboardzie. Gdzie zakwaterowanie jest piękne jak z bajki. Mogę cię zapewnić, że możesz jeździć na nartach w innych zakątkach Słowacji.

Słyszałeś o Malino Brdo? Malinô Brdo oferuje trasy narciarskie i snowboardowe wszystkich kategorii i typów! No i gdzie to jest? Znajduje się na obrzeżach Ruzomberok, w pobliżu granicy słowacko-polskiej. Z Hrabova można dojechać wyciągiem narciarskim do ośrodka narciarskiego Malinô Brdo. W tym ośrodku narciarskim czekają narciarze, którzy przyjechali na Słowację na narty 12 kilometrów tras narciarskich o różnym stopniu trudności.

Ośrodek narciarski zawiera jeden szlak dla początkujących o długości 2900 metrów, 5 dla średnio zaawansowanych narciarzy o długości 4 500 metrów i trzy czarne o długości 3100 metrów. A co z tymi, którzy nie jeżdżą na nartach? Mogą zatrzymać się w górskim domku i napić się herbaty w spokojnej i pięknej okolicy.


A co jeśli chcemy jeździć na nartach w Tatrach i nie wiedzieć, gdzie się zatrzymać?
Zakwaterowanie w hotelu w Tatrach nie jest niczym skomplikowanym. A co hotel Bjornson? Miły typ zakwaterowania? Hotel położony jest w malowniczej dolinie Demänovská i oferuje idealne zakwaterowanie dla rodzin z dziećmi. Kiedy masz ochotę na narty i  ty jesteś na Słowacji. Ten hotel jest idealnym wyborem. W pobliżu znajduje się ośrodek narciarski Jasna, który jest jednym z najbardziej znanych i najlepszych w Tatrach. Wszystko to w najlepszych cenach zakwaterowania proporcjonalnie do jakości. Narciarstwo w Jasnej? Ten hotel jest najlepszym wyborem.